На Харківщині снайпери Нацгвардії вдосконалювали свою майстерність
Снайпери підрозділів Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України взяли участь у зборах на Харківщині.
Снайпери підрозділів Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України взяли участь у зборах на Харківщині.
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який наводив російські «КАБи» на оборонців Харкова.
Бійці підрозділу безпілотних комплексів спецпризначення 35 Сумського полку НГУ працюють на Харківському напрямку.
На Харківщині пройшли збори з офіцерами – випускниками вищих військових навчальних закладів 2025 року випуску.
Вночі з 2 наі 3 травня росіяни завдали як мінімум 17 ударів БПЛА типу «Герань-2» по житлових кварталах Харкова із використанням термобарічних боєприпасів. в результаті чого постраждала 51 людина, суттєво пошкоджені житлові будинки, зайнялися 10 пожеж.
Ф’юрі служить в Нацгвардії вже майже п'ять років – починав як строковик, а згодом підписав контракт. У складі 3-ї бригади оперативного призначення «Спартан» він воював на найскладніших ділянках фронту. Як і нині, на Покровському напрямку, б’є ворога на чолі розрахунку гаубиці Д-30.