Золоту і срібну медалі привезли харківські спортсмени завоювали з чемпіонату Європи з важкої атлетики, який проходить 20-27 жовтня в польському місті Замосць.

У чемпіонаті беруть участь юніори та молодь до 23 років. Україну представляють 29 спортсменів, серед яких є харків'яни. Наші земляки в перші ж дні змагань вибороли золоту і срібну медалі – повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

Павло Заліпський став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 56 кг серед юніорів. У сумі двоборства він підняв вагу 240 кг (112 кг у ривку і 128 кг у поштовху). Його суперник з Молдови також підняв в сумі двоєборства 240 кг, але за додатковими показниками поступився харків'янину.

Харків'янка Каміла Конотоп завоювала срібну медаль у вазі до 53 кг серед юніорів. У сумі двоборства вона підняла вагу 182 кг (84 кг у ривку і 98 кг в поштовху).

У цій же ваговій категорії ще одна харківська важкоатлетка Марія Гангур посіла шосте місце з результатом 172 кг у сумі двоборства (ривок 78 кг і поштовх 94 кг).

Всього в перші ж дні змагань українська команда завоювала 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

Попереду – виступи ще трьох харківських важкоатлетів, в тому числі чемпіонки Європи 2016 року, учасниці Олімпійських ігор Ірини Дехі.