У Палаці спорту «Локомотив» відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків, на якому харківські спортсмени завоювали 4 золоті, 1 срібну та 5 бронзових нагород, повідомляє Управління у справах молоді та спорту ХОДА.

У ваговій категорії до 60 кг чемпіонський титул завоював харків'янин Юрій Шестак, який у фіналі за одноголосним рішенням суддів виграв у Станіслава Батия із Запорізької області. Чемпіонами України стали також харків'яни Микола Буценко (вагова категорія - до 56кг), який у фіналі 5: 0 переміг Владислава Ветошкина з Хмельницької області, Ярослав харцизи (вагова категорія - до 64кг), який також за одноголосним рішенням суддів переміг представника Херсонської області Олександра Меленюк .

У ваговій категорії до 91кг в фінал вийшли два харківських боксера Рамазан Муслимов і Сергій Горський. Сильнішим виявився Рамазан Муслимов, який виграв у свого опонента з рахунком 5: 0 і став чемпіоном України. Сергій Горський став срібним призером. У цій же ваговій категорії харків'янин Роберт Мартон посів третє місце.

Також бронзові медалі завоювали: Умудов Анар (вагова категорія - до 49 кг), Станіслав Поляничко (вагова категорія - до 56кг), Микита Якимчук (вагова категорія - до 75 кг) і Максим Коц (вагова категорія - до 81кг).