Слобожанські гвардійці вночі збили над Харковом два ворожі «Шахеди»
Цієї ночі мобільні вогневі групи 5 Слобожанської бригади «Скіф» НГУ знешкодили в небі над Харковом два російські БПЛА типу «Шахед».
Цієї ночі мобільні вогневі групи 5 Слобожанської бригади «Скіф» НГУ знешкодили в небі над Харковом два російські БПЛА типу «Шахед».
Служба безпеки України затримала двох інформаторів фсб, які коригували російські удари по Харківщині.
Протягом декількох останніх діб мобільні вогневі групи нашої бригади під час масованих ворожих атак на місто збили 6 російських БПЛА.
Подія сталася декілька днів тому під час масованої атаки безпілотників ворога на Харків.
Підрозділи 5 Слобожанської бригади «Скіф» НГУ щоденно забезпечують громадську безпеку під час комендантської години у Харкові.
СБУ затримала диякона УПЦ (МП) та психотерапевта, які на замовлення фсб шпигували за оборонцями Харкова.
Коли у 2014 році розпочалася російсько-українська війна, Євгенові Білашу було 22. Він уже мав досвід строкової служби, і без вагань долучився до війська.