Відрізали зв’язок та «засліпили» розвідку: нові результати роботи підрозділу «СТРІКС».

Про це повідомляє 4 прикордонний загін.

На Південно-Слобожанському напрямку воїни РУБпАК «СТРІКС» 4-го прикордонного загону продовжують розбирати позиції та техніку окупантів.

Завдяки філігранній роботі екіпажів безпілотних систем, противник зазнав чергових втрат. Цього разу акцент був зроблений на знищенні ворожих комунікацій, засобів спостереження та інженерного мінування. На відео — кадри нашого чіткого відпрацювання по цілях.

У результаті бойових вильотів наші оператори ліквідували радіолокаційну станцію, три антени-ретранслятори інтернет-зв”язку та три ворожі безпілотники. Крім того, прямими влучаннями було знешкоджено небезпечні загрози на землі — протипіхотну міну ПМН-4 та протитанкову ПТМ-3.

Втрата радіолокаційної станції та ретрансляторів позбавляє окупантів оперативного зв”язку і можливості моніторити ситуацію, що робить їх вразливішими. А знищення дронів та мін безпосередньо зберігає життя наших побратимів.

Ми продовжуємо очищати українську землю від ворожого брухту та тримати лінію зіткнення під повним контролем.

Хочеш бути серед тих, хто змінює хід подій? Долучайся до команди «СТРІКС» — твоя участь має значення.

Заповнюй анкету:  https://strix.kh.ua/

Телефонуй: +380 68 985 10 22, +380 67 106 53 75.