Як повідомляє Управління у справах молоді та спорту ХОДА з 7 по 13 серпня в Харкові проходили матчі в групі F, переможцем яких став харківський клуб ЖФК «Житлобуд-1».

Спочатку футбольний клуб приймав груповий раунд, і здобув повну перемогу 8: 0 над мальтійським клубом «Біркіркара», а в наступному матчі також впевнено виграв у «Кардіфф Мет» з рахунком 5: 2. Потім долю путівки в 1/16 фіналу вирішував заключний тур, в якому харків'янки на стадіоні «Металіст» зустрілися з головним фаворитом групи - румунської «Олімпією». На 36-й хвилині точним ударом відзначилася Надія Куніна, і на перерву команди пішли з мінімальною перевагою «Житлобуду-1». Вже на початку другого тайму на 50-й хвилині Дарина Апанащенко подвоїла рахунок, а на 71-й - забила свій другий м'яч у ворота «Олімпії».

Уже за рахунку 3: 0 харків'янки трохи зменшили темп і дозволили суперницям на 72-й хвилині забити у відповідь. Це був останній гол у цьому матчі. Вигравши гру з рахунком 3: 1, харківський «Житлобуд-1» набрав максимальні дев'ять очок, посів перше місце в групі і вперше в своїй історії вийшов у 1/16 фіналу Ліги чемпіонів.

«Я дякую всім, хто допоміг нам провести цей турнір в Харкові. Також хочу подякувати команді, всіх дівчат. Попереду - наступний раунд. Будемо готуватися, вивчати суперника і намагатися його перемогти », -розповів тренер ЖФК« Житлобуд-1 »Валентина Котик.

«Хто стане наступним суперником харківського клубу, дізнаємося 17 серпня у час церемонії жеребкування. Самі ж матчі 1/16 фіналу жіночої Ліги чемпіонів відбудуться 12-13 і 26-27 вересня », - підкреслили в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.