У Харкові ліквідують наслідки ранкового ракетного удару росіян
Після ранкових прильотів ситуація у Харкові досить складна, удар припав по об'єкту критичної інфраструктури, внаслідок чого було знеструмлено метрополітен та наземний електротранспорт.
Після ранкових прильотів ситуація у Харкові досить складна, удар припав по об'єкту критичної інфраструктури, внаслідок чого було знеструмлено метрополітен та наземний електротранспорт.
Російські окупанти мріяли у лютому вже за тиждень рвати траками дороги під Львовом, натомість «організували» масштабний «трансфер» денацифікованої бронетехніки українським захисникам.
Не дивлячись на постійні атаки, харківські мінометники 3 бригади оперативного призначення Національної гвардії продовжують нищити ворога на харківському напрямку, завдаючи російським загарбникам величезних втрат.
Протягом минулої доби ворог продовжував обстрілювати розташовані біля лінії зіткнення та кордону з рф населені пункти Куп'янського, Харківського та Чугуївського районів Харківської області.
Слобожанські гвардійці показали, як облаштовують нові позиції на півночі Харківщини - українські захисники готові не лише до зустрічі з російською піхотою, але з холодами та опадами характерними для пізньої осені та зими.
Після відбиття Білогорівки бійці змогли евакуювати ще кількох мешканців, зараз гвардійці утримують лінію оборони під щільним вогнем ворога.
Повітряна тривога була оголошена близько восьмої ранку і триває вже понад три години, рашисти знов цілиять по енергетичній структурі України.