Павло Коростильов і Олена Костевич з Олегом Омельчуком стали чемпіонами Європи на змаганнях в Осієку.

Наші спортсмени вибороли дві золоті медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної стрільби в Осієку (Хорватія). Про це повідомляє Укрінформ.

У вправі ПП-3 у стрільбі з пневматичної зброї на дистанції 10 м чемпіоном Європі став Павло Коростильов. Він випередив Даміра Мікеча з Сербії (239,9 бала) і Джузеппе Джордано з Італії (219.4 бала), набравши 241,3 бала. Четверте місце посів ще один український спортсмен рівняни Олег Омельчук з результатом 199,3 бала.

Львів’янин Павло Коростильов виграв золото у стрільбі з пістолета з результатом у 241,3 бала. Срібло отримав серб Дамір Микец (239,9 бала), а бронзу - італієць Джузеппе Джордано (219,4 бала). Ще один український спортсмен - Олег Омельчук – на жаль, не отримав медалі у цьому змаганні, вибивши 199,3 бала.

У жіночій стрільбі з пістолета Олена Костевич із Чернігова зайняла у фіналі останнє місце. Причина тому дуже прикра - вона не встигла зробити один із пострілів у відведений на це час.

Зате Олена Костевич в дуеті з Олегом Омельчуком стали чемпіонами Європи у змаганнях змішаних команд. Наша пара набрала 486.0 бала, пари з Росії - 485.1, з Сербії - 418.6 бала.

Чемпіонат Європи зі спортивної стрільби в Осієку триватиме до 25 березня.