За п'ятий день Дефлімпіади українські лижники завоювали три медалі - золоту та дві бронзових.

Про це повідомляє Національна Асамблея людей з інвалідністю України.

Перше місце у гонці переслідування вільним стилем з великим відривом посів Дмитро Мажаєв.

Це третє золото на Дефлімпіаді у лідера української команди.

Наймолодший лижник збірної Руслан Денисенко зі старту пішов сьомим, але вже на фініші на одну десяту секунди опередив Андрія Андріїшина та, по суті, одним виступом лижі «вирвав» бронзу.

Серед жінок третє місце у переслідуванні завоювала Єлізавета Нопрієнко. Це її друга бронза і друга медаль загалом у жіночих лижах.

У підсумку, на рахунку лижної збірної - 8 медалей: три золоті, дві срібні та три бронзові, а всього в національної дефлімпійської збірної команди України вже 9 нагород - по три медалі кожного ґатунку та третє місце у загальнокомандному заліку.

Зараз у Мадезимо (Італія) продовжується боротьба у дефлімпійському керлінгу. Сьогодні у грі з Угорщиною українські керлери показали гарну боротьбу, але, на жаль, цього виявилося не достатньо. З невеликим відривом 4:6 українська чоловіча команда поступилася угорській. А жіноча збірна зіграла сьогодні останню гру з Канадою з рахунком 11:6 не на свою користь.

Тим часом у Кьявенні українські шахісти успішно перетнули екватор змагань. Сьогодні у жіночих командних шахах українки перемогли команду Польщі з рахунком 4:0 та команду Індії з рахунком 3:1, а чоловіки зіграли в нічию з командою Росії та поступились команді Хорватії  - 1,5:2,5.