«Харківські Соколи» програли вдома «Запоріжжю» в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 65:74.

Гра проходила в харківському Палаці спорту «Локомотив» - повідомляє Федерація баскетболу України.

«Запоріжжя» впевнено почали поєдинок. За результативної гри Майкла Кеффі та партнерів запоріжці виграли стартову чверть у 6 очок.

Однак в другій чверті збільшити перевагу невдалося. Натомість господарі поступово майже відіграли відставання.

Тон атакам гостей з початком другої половини задало дальнє влучання Міхеєва. На заключну чверть запоріжці вже мали 11 очок запасу.

Цієї переваги гостям виявилося достатньо, аби втримати переможний результат. Таким чином запоріжці перервали триматчеву серію поразок.

Майкл Кеффі за ігровий час на майданчику встиг набрати 30 очок – майже половину загальнокомандних.