На чемпіонаті України зі спортивного й бойового самбо у Луцьку харків’яни зайняли 10 призових місць у різних категоріях.

Змагання проходили 5 і 6 березня у залі обласної дитячо-юнацької спортивної школи - повідомляє Федерація самбо України.

У чемпіонаті прийняли участь 350 спортсменів з 20 регіонів країни.

Харківські борці та борчині вибороли 3 золоті, 2 срібні та 5 бронзових нагород.

У командній першості команда Харківської області посіла друге місце, поступившись киянам.

У змаганнях зі спортивного самбо Анастасія Шевченко у ваговій категорії до 59 кг перемогла у фіналі Валерію Бірюченко з Житомирської області.

Даниїл Грушев переміг у фіналі вінничанина Ігоря Черняка у ваговій категорії до 53 кг.

У ваговій категорії до 71 кг у фінал вийшли два харків’янина - Роман Труш і Кирило Мельниченко. Золото виборов Роман Труш.

У ваговій категоріі до 88 кг срібну медаль отримав Олександр Духневич, поступившись вінничанину Петру Давиденко.

Бронзові медалі вибороли Анастасія Безотосна (до 50 кг), Марина Сенько (до 65 кг), Роман Конторовський (до 88 кг).

Владислав Березка зайняв четверте місце у ваговій категорії більше 98 кг.

У змаганнях з бойового самбо бронзу виборов харків’янин Данило Гомела (до 71 кг).