Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків пам'яті заслуженого тренера України Леоніда Дуная проходив 20-21 січня у Палаці спорту «Локомотив».

У змаганнях взяли участь 200 спортсменів з 17 областей країни – повідомляє Асоціація спортивної боротьби України.

Харків’яни завоювали одну золоту, одну срібну та три бронзові нагороди.

Чемпіоном України у ваговій категорії до 86 кг став харків'янин Мухаммед Алієв. Він переміг чотирьох суперників, серед них ще одного харківського борця Мраза Джафаряна. У фінальному двобої він переміг львів’янина Олексія Доманицького.

Мухаммеда відзначив головний тренер збірної Григорій Данько:

«Також  хотів би відмітити молодого перспективного борця Мухаммеда Алієва, який перейшов в категорію 86 кг. З його приходом ситуація в категорії кардинально змінилась.»

Мраз Джафарян посів у категорії до 86 кг 3 місце. Він переміг суперників з Полтавської та Одеської областей.

Харків’янин Каміль Керімов став срібним призером чемпіонату у категорії до 57 кг. Він успішно провів три поєдинки, але в фіналі поступився киянину Андрію Яценку.

У ваговій категорії до 92 кг харків'яни Володимир Кочанов і Гліб Грінченко стали бронзовими медалями.

За підсумками чемпіонату збірна Харківської області посіла четверте місце у загальнокомандному заліку. Першою стала команда Одеської області, другою - Київської, третє місце посіла збірна Львівщини.

Переможці турніру боротимуться за путівку на Олімпіаду та медалі чемпіонату Європи, який відбудеться у квітні цього року.